>

OFERTE!!!! FESTAT E MARSIT NE SELANIK 7-8 MARS 2012,/65 EURO PERSONI

03/18/12 11:15 pm | Comments Off on OFERTE!!!! FESTAT E MARSIT NE SELANIK 7-8 MARS 2012,/65 EURO PERSONI | Posted By: admin

STAR TRAVEL ME RASTIN E FESTAVE TE 7-8 MARSIT ORGANIZON NJE UDHETIM TURISTIK NE SELANIK.
DITA E PARE:NISJA NGA TIRANA NE OREN 6:00 NE DREJTIM TE SELANIKUT .PUSHIME GJATE RRUGES.KRYERJA E PROCEDURAVE NE DOGANEN E KAPSHTICES
MBERRITJA NE SELANIK RRETH ORES 16:00. AKOMODIMI NE HOTEL.SHETITJE SIPAS DESHIRES NE QYTETIN E SELANIKUT.DARKA NE RESTORANT ME MUZIKE
LIVE.
DITA E DYTE:PAS MENGJEZIT VIZITE PANORAMIKE NE QYTETIN E SELANIKUT.DO TE VIZITOHEN: KULLA E BARDHE ,KISHA E SHEN SOFISE SHESHI ARISTOTEL DHE VENDE TE TJERA HISTORIKE.
GJATE KTHIMIT PER NE SHQIPERI DO TE BEHEN NDALESA NE QYTET VERJE ,KOSTUR SIPAS DESHIRES.

NE CMIM PERFSHIHEN:

1-UDHETIMI VAJTJE-ARDHJE ME AUTOBUS KOMOD
2-AKOMODIMI NE HOTEL ME 3* PER 1 NATE E 2 DITE QENDRIMI NE DHOMA DYSHE PER TE RRITUR.
3-MENGJESET PER GJITHE DITET E UDHETIMIT
4-SIGURACIONET E SHENDETIT NE UDHETIM
5-SHOQERUES SHQIPTAR

STAR TRAVEL
RR.MUHAMET GJOLLESHA/RRETHRROTULLIMI ZOGU I ZI
TEL/FAX 042226464 CEL.0692026694 0692077747
e-mail : startravel@live.com
web: www.startravel.info

No Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.